О себе

Благодатное сочетание талантов художницы, поэтессы, певицы, дизайнера и модельера родилось в моей душе среди прекрасных пейзажей украинского полесья.  Богатое наследие талантов получила от своих замечательных и уникальных родителей — Ильи Дмитриевича и Тамары Николаевны Угнивенко. По линии мамы: художники, модельеры, певцы. По линии отца: модельеры одежды, учителя. Сам отец писал очень хорошие стихи.
Закончила Киевский Государственный педагогический институт им.Горького музыкально-педагогический факультет. Вскоре получила второе высшее образование в Киевском национальном экономическом университете на факультете государственной службы по специальности административный менеджмент.

Хотя вторая специальность далека от музыки, но душа моя требовала творчества:

Более десяти лет была учасницей Народного ансамбля «Криниченька», с которым принимала участие в фестивалях народного творчества в Польше (г.Минск-Мазовецкий), Беларуси (г.Старые дороги) и Словакии (г.Свидник).

В 1983 году стала дипломантом ІІІ-й Всесоюзной виставки-конкурса студенческих любительских работ “Борьба молодежи за мир”, где представила тему «Сказка в музыке».

В 1997 году состоялась персональная выставка картин в Киевском планетарии.

В 2004 году приняла участие и  победила в конкурсе «Лучший Герб и Флаг Бородянского района», а также приняла участие в написании текста Гимна Бородянского района, затем озвучила Гимн в записи.

В 2008 году был выпущен календарь с фотографиями картин и концертных костюмов, изготовленных собственноручно.

В 2008 году победила на обласном конкурсе авторской песни «Малишкові стежки» в номинации «Лучший исполнитель» (г.Обухов).

В 2009 году стала лауреатом Первой премии Всеукраинского фестиваля «Песенный вернисаж 2009».

В 2010 с моим участием вышел альманах стихов Литературного клуба «Киев ПОЭТажный» сборник «Резонанс».

В 2011 году стала лауреатом Всеукраинского конкурса песни о матери «Рідна мати моя».

В 2012 году участвовала в конкурсе на лучший герб поселка Бородянка (комментарии в рубрике «события»).

В 2012 году состоялась персональная выставка картин в доме Украинского Фонда культуры.

У 2012 році мої вірші вийшли в альманасі “Пензлі різнобарв” літературного Клубу “Київ ПОЕТажний” Конгресу літераторів України.

У 2012 році в співавторстві з Тамарою Угнівенко О.Угнівенко написала та випустила книгу “Духовний скарб українського народу”, яка у грудні 2012 року посіла І місце у щорічному Всеукраїнському конкурсі “Краща книга України” в номінації “Моя країна”.  Книга неодноразово була презентована авторами в Україні та за її мажами.

У березні 2013 року нагороджена «Подякою Центральної виборчої комісії» за професійну діяльність.

У 2013 році — лауреат Міжнародного поетичного фестивалю «Інтереальність».

У 2013 році стала переможцем обласного фестивалю-конкурсу «Малишкові стежки- 2013» в номінації «Співана поезія».

У 2015 році обрана головою Бородянської районної організації Всеукраїнської Творчої Спілки «Конгрес літераторів України». 

У 2015 році мої вірші надруковані в альманасі «33 іпостасі любові» літературного Клубу “Київ ПОЕТажний”  та в альманасі «Під крилами любові» (випуск №2) ВТС «Конгрес літераторів України».

У 2015 році створила колекцію ляльок «Троїсті музики» (5 фігур з музичними інструментами, висота 33 см, полімерні глини), яка нині експонується у Краєзнавчому музеї Бородянщини.

У 2015-2016 році в співавторстві з Тамарою Угнівенко власноруч створила Краєзнавчий музей Бородянщини. Запровадила проведення до 2020 року Циклу заходів «Люби і знай свій рідний край» серед учнів та вчителів шкіл району по вивченню історичної спадщини краю Бородянщини.

У 2016 році вийшла з друку книга для дітей «Казковий подарунок» авторів І.Мацкової та О.Угнівенко, де О.Угнівенко представлена як авторка віршів та художник. Книга у цьому ж році номінувалася на здобуття Державної премії ім. Лесі Українки в двох номінаціях.

У 2017 році  — лауреат 7-го Відкритого Всеукраїнського конкурсу пісні «Рідна мати моя».

У 2017 році виборола І місце на ХІХ Міжнароднму фестивалі-конкурсі естрадно-циркових юнацьких та інших колективів у жанрі вокал, категорія «професіонал», номінація «Авторська пісня» за свою авторську пісню «Червоне тепло» та диплом лауреата пам’яті Євгена Лапейка.

У 2017 році отримала Гран-Прі співочого фестивалю-конкурсу «Ти у серці моїм, Україно» м. Київ у номінації «Авторська пісня» за виконання власних пісень «Ой, бандуронько, золотоголоса» та «Червоне тепло», стала лауреатом Першої премії за виставку своїх ляльок-українців «Вся Україна», виготовлених власноруч з полімерних глин (50 ляльок в українських строях зразка кінця ХІХ початку ХХ століття), яка нині експонується у Краєзнавчому музеї Бородянщини.

У 2017 році — дипломант виставки «Свято Врожаю-2017» у Центрі Української Культури та Мистецтва м. Київ за виставку своїх робіт.

У 2018 році — дипломант виставки «Сонячний Великдень-2018» у Центрі Української Культури та Мистецтва м. Київ з колекцією глечиків-писанок всієї України.

У 2018 році — член Творчої Спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України».

У 2018 р. (вересень) — дипломант IV Міжнародного фестивалю «UCRAINA FEST» в Барселоні, де виступала як співачка, автор власних пісень та майстриня.

У 2018 році  вийшов з друку пісенник авторських пісень «Любов — це щастя» (січень) та літературна збірка власних поетичних і прозаїчних творів «БарвиСТО» (вересень).

У 2019 році отримала Подяку від «Благодійного фонду «Міжнародний культурний фонд «Оберіг мрій» за участь у благодійній акції «Вогник надії».

У 2019 році (червень) виборола Перше місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ» у номінації «автор-виконавець», категорія 25+, м. Скадовськ.

У 2019 році (липень) – дипломант ХХІ Міжнародного фестивалю «Понтійська арена», м. Бургас, Болгарія.

У 2019 році — майстер-класи майстрині надруковані в журналах «Делаем сами» ИД Толока, Білорусь.

У 2019 р. (серпень) — Перше місце на ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі «Ти у серці моїм, Україно», м. Київ, у номінації «автор-виконавець», виконуючи власні пісні «Люби і знай свій рідний край!» та «Ой, веселої заграйте».