Зустріч з Аллою Мігай 21 березня 2018 року.

Опубликовано 16.03.2018 в 22:31

Музично-поетична зустріч з автором числених творів для дітей, українською телеведучою, тележурналістом, співачкою, композитором,  Заслуженим діячем мистецтв України, чарівною жінкою Аллою Мігай, організована Краєзнавчим музеєм Бородянщини та Бородянською районною організацією «Конгрес літераторів України», відбулась сьогодні у малому залі Палацу культури ім. Т. Шевченка в смт Бородянка. До організації заходу доклали також зусиль працівники відділів культури, освіти, директори шкіл,  вчителі та вихователі, якім ми безмежно вдячні!

Особлива подяка голові Бородянської селищної ради Сахаруку О.В. за меценацтво та турботу про естетичний розвиток маленьких жителів селища. Адже глядачами сьогодні були вихованці дитячих садочків та учні молодших класів шкіл смт Бородянка.

Свято почалося з відео «Вечірньої казки», з якої ніби вийшла наша гостя, тьотя Алла. Чарівний голос виконавиці та прекрасні мелодії захопили присутніх у залі і повели у світ казок, пісень, мультфільмів. Алла Вілоріївна майстерно володіла увагою глядачів — діти співали разом з нею, знайомилися з героями казок, міряючи їхні образи на свій голос та манеру виконання. Панувала надзвичайно весела та захоплива атмосфера. З піднесеним настроєм залишали залу гості та учасники свята.

Ми щиро вдячні шановній Аллі Мігай за прекрасну натхненну зустріч!

Комментировать