Зустріч з Вашуленком М.С. 16.01.2019 р.

Опубликовано 17.01.2019 в 16:24

В рамках Циклу заходів «Люби і знай свій рідний край!», який започатковано Краєзнавчим музеєм Бородянщини 16 січня відбулася зустріч з нашим видатним земляком, людиною-легендою, видатним українським ученим і педагогом, доктором педагогічних наук, професором, академіком НАПН України, Заслуженим діячем науки і техніки України, автором 40 видань Букваря та понад 200 наукових праць ВАШУЛЕНКОМ Миколою Самійловичем.

Зустріч відбулася за підтримки голови Бородянської РДА В.В.Чередника, голови Бородянської РР Г.М.Єрка, також, начальників відділів освіти В.І.Кухар, культури Н.В.Вишинської. Щиро вдячні за підтримку та увагу до нашого свята депутата Київської обласної ради Г.Г.Єрко. На свято завітала також заступник голови Бородянської селищної ОТГ О.М.Михайльова. Поважні гості висловили вітальні слова та вручили М.С.Вашуленку спільну Подяку Бородянської РДА і Бородянської РР та подарунки.

Життя Миколи Самійловича Вашуленка – це приклад професійної і громадської самовіддачі та вдосконалення, невичерпної доброзичливої енергії та честі. Він, справжній патріот України, відзначений багатьма державними нагородами, дивовижно багатогранна людина з палкою жагою до життя,  створив «Буквар», який понад чотири десятиліття залишається першою навчальною книжкою всіх українських школярів. Автор методичної системи навчання української мови в початковій школі, яка втілена в числених підручниках та методичних посібниках.

Зустріч відкрила пісня О.Угнівенко «Люби і знай свій рідний край» у виконанні автора та ведучої свята.

Свій життєвий шлях Микола Самійлович почав у с. Жовтневому, навчався у школах с. Жовтневого та с.Микуличі. Школярі початкових класів та вчителі цих сіл, а також с.Новий Корогод вітали знаного земляка чудовими віршами, піснями та сценками. Розчулений Микола Самійлович пригадував своє життя та спілкувався зі школярами про красу нашої мови та цікавинки при виченні Букваря. Із захопленням слухали діти вірш «Буква «Я» у виконні метра української мови. Не залишила його байдужим і улюблена пісня «Зеленеє жито» у виконанні чудового дуету Віти та Мар’яна Романченків.

Завершальне вітальне слово промовила співорганізатор зустрічі Т.М.Угнівенко.

У переповненій залі панувала атмосфера доброзичливості, піднесення та захоплення від побаченого і почутого, яку довершила пісня «Сіль землі» у виконані ансамблю «Чорнобривці» Бородянської ЗОШ №1.

Після завершення святкової частини зустрічі М.С.Вашуленко провів бесіду з вчителями молодшої школи району.

Ми щиро вдячні всім причетним до проведення заходу!

Комментировать