Різдво в Кошице 2015 року.

Опубликовано 22.01.2015 в 18:12

В січні 2015 року Бог дарував мені поїздку в м.Кошице, що у Словакії. Різдвяні свята проводив Кафедральний храм Успіння Пресвятої Богородиці та Іоана Милостивого, за запрошенням якого я виступила зі своєю авторською піснею «Молитва» та новорічною колядкою «Що то за Предиво?». Чудові творчі колективи представили свої виступи вдячній публіці. Хор Православної церкви Успіння Пресвятої Богородиці виконав чудові твори, у тому числі і колядки, одну з яких мала честь разом з хором заспівати і я.

Народжене в минулому році тріо «Колорит» у складі : Слава Рудачкова (регент), Ольга Угнівенко, Ірина Лесніченко подарувало глядачам колядку «У містечку Віфлиємі».

Знову вразило своєю первозданною красою місто Смольнік: добросердечні люди,неповторна природа, гармонійний храм, унікальний настоятель храму, свята людина Отець Бобак. Після служби в дружній родинній атмосфері пройшла зустріч з керівництвом та прихожанами Православнjї церкви Покрови Пресвятої Богородиці, де я презентувала свої авторські пісні та виставку ляльок в українських костюмах.

Незабутні враження залишила зустріч з прекрасним колективом Українського народного аматорського хору «Карпати», керівником якого є справжній майстер своєї справи пан Левко Довгович. Мала честь бути запрошеною паном Л.Довговичем на щорічний Новорічний бал в м.Кошице, де презентувала виставку книги «Духовний скарб українського народу» та своїх авторських ляльок з полімерної глини в українських костюмах.

Виконую колядку «Що то за Предиво»:

 

Комментировать