События

ВЕЛИКОДНЯ ПОДОРОЖ УКРАЇНОЮ0

Опубликовано 11.04.2023 в 15:23

11 квітня 2023 року брала участь у Всеукраїнському семінарі до Великодніх свят, який проводив Науково-методичний центр ВФПО. Представила свої витвори різьблені яйця. Запис передачі можна подивитися за посиланням.

На концерті Алли Мігай0

Опубликовано 10.04.2023 в 15:54

Вчора, 9 березня, відбувся чудовий творчий вечір найкращої казкарки Ураїни, талановитої телеведучої, композитора, поета, співачки та надзвичайно прекрасної чарівної жінки, заслуженого діяча мистецтв України Алли МІГАЙ. Атмосфера піднесеного настрою панувала в залі.

Присвята Лесі Українки, літературно-концертна програма0

Опубликовано 13.03.2023 в 07:49

7 березня 2022 року в Національному музеї літератури України відбулася літературно-музична програма, «Без надії сподіваюсь», присвячена видатній українській письменниці Лесі УКРАЇНЦІ.Захід відбувся за підтримки Товариства «Україна-Світ». У заході взяли участь заступник Генерального директора музею Раїса Павлівна Сеннікова та Голова Секретаріату Товариства «Україна-Світ» Алла Євгеніївна Кендзера. Програма концерту підготовлена заслуженою артисткою естрадного мистецтва України, акторкою, режисером, поетесою Юлією Сак та заслуженим діячем естрадного мистецтва України, народною майстринею, лауреатом премії «Скарб Нації», старшим науковим співробітником НМЛУ Ольгою Угнівенко. Незважаючи на кілька тривог, які лунали продовж дня, свято слова і пісні відбулося.Дякуємо всім глядачам, які прийшли на цей мистецький захід, за щирі оплески і теплі відгуки! Миру всім нам!! Бережи, Боже, Україну і всіх нас!!!До нових зустрічей!

Свято дарування книги0

Опубликовано 13.03.2023 в 00:47

Поетична толока.0

Опубликовано 13.03.2023 в 00:47

Виставка «Україна є! Україна буде!» в бібліотеці Дружби народів.0

Опубликовано 12.03.2023 в 22:32

07 лютого 2023 року відкрилася виставка «Україна є! Україна буде!», організована спільно Національним музеєм літератури України, бібліотекою Дружби народів та Товариством «Україна-Світ». Експонатами стали мої творчі роботи, які вціліли від бомбардувань в смт Бородянка у т.ч. колекція ляльок «Весілля», яка поставила рекорд України в 2020 році, та деякі нові роботи. Виставка організована спільно Національним музеєм літератури України, бібліотекою Дружби народів та Товариством «Україна-Світ».Відкрила дійство директор бібліотеки Дружби народів Ірина СОКОЛОВА. Виступили на святі Голова Секретаріату Товариства «Україна-Світ» Алла КЕНДЗЕРА, директор централізованої бібліотечної системи Подільсьго р-ну м. Києва Антоніна Ошкало та заслужена артистка естрадного мистецтва України Юлія САК, яка прочитала прекрасні свої авторські вірші .Надвичайно тепла атмосфера свята панувала в залі. А щирі оплески глядачів переповнювали позитивні емоціїї виступаючих.Дякую організаторам та усім присутнім за чудове свято творчості.Виставка продовжиться до 7 березня. Поспішайте відвідати красу України в її розмаїтті!Адреса: м. Київ, бульвар Свободи, 15/1, Бібліотека Дружби народів.

Виставка тривала до 09.03.2023.

Літературно-мистецький захід «Запали свічку пам’яті»0

Опубликовано 5.02.2023 в 21:44

Сьогодні в Національному музеї літератури України провели літературно-мистецький захід «Запали свічку пам’яті»

«Світ ловив мене, але не спіймав» 300 років0

Опубликовано 5.02.2023 в 21:41

300 років від дня народження Григорія Сковороди. Показ нашого авторського художнього фільму «Світ ловив мене, але не спіймав» в Національному музеї літератури. З музеєм літератури ми давні друзі, і проводили в цьому прекрасному місці не один захід. Після показу фільму заспівала свої авторські пісні прекрасна майстриня, співачка, композитор, поетеса, художниця — Ольга Угнівенко.

Літературно-мистецький захід «В єдності сила!»0

Опубликовано 5.02.2023 в 21:37

19 січня


Літературно-мистецька акція «Божественна сила – безмежна любов»0

Опубликовано 27.10.2022 в 21:46

27 жовтня в Національному музеї літератури України спільно з Товариством зв’язків з українцями за межами України «Україна-Світ» в рамках проведення духовних та державних свят Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва, Дня захисників та захисниць України відбулась літературно-мистецька акція «Божественна сила – безмежна любов» на підтримку Збройних Сил України. Автор і ведуча цього заходу – співачка, композиторка, поетеса, народна майстриня Ольга Угнівенко. З привітальним словом виступили Генеральний директор Національного музею літератури України Галина Сорока та Голова Секретаріату Товариства «Україна-Світ» Алла Кендзера. У вечорі взяли участь народні артисти України Світлана Мирвода, Леся Горова, заслужені артисти України Тетяна Школьна, заслужені діячі мистецтв Україн Алла Мігай, Волоимир Гонський. В екстремальних умовах проходило дійство, наприкінці виключили світло. Повна версія свята готується.МИРУ УКРАЇНІ та всім нам!!!