События

Писанки. Краєзнавчий музей Бородянщини.0

Опубликовано 17.04.2021 в 07:29

Ольга Угнівенко. Художник, співачка, літератор, композитор, майстриня.0

Опубликовано 5.04.2021 в 21:32

05.04.2021 вийшла програма «Корисні поради від цікавих та відомих людей», де Ви можете познайомитися із частиною моєї творчості. Безмежно дякую талановитому фахівцю, майстру своєї справи, керівнику youtube каналу «Полезные советы — корисні поради» Миколі Миколайовичу НАГОРНОМУ за прекрасну творчу роботу та інтерес до моїх здобутків! Гарного всім перегляду!

Faraon art Fest. Єгипет 2021.0

Опубликовано 17.03.2021 в 21:28

Піднесені емоції від участі в ІІ Міжнародному фестиваль-конкурсі «Faraon art Fest» в Єгипті (місто Хургада) ще довго грітимуть серце африканським сонячним теплом та приємним спілкуванням з учасниками фестивалю. Дійство розмалювало різнокольоровими диковинними квітами та  фарбами Червоного моря наші враження від непривітної пустелі, що розгорнулася майже на 60 %  Єгипту. Фестиваль завирував піснями і танцями, сколихнув ранковий готельний спокій. Поважне журі представляли Тетяна Тулінцева (Президент Міжнародного фестиваль-конкурсу, Генеральний директор ВТ «Фестивальна Україна», заслужений діяч естрадного мистецтва України), Марк Орловський (співголова журі, заслужений діяч мистецтв України, член Міжнародної танцювальної Ради при ЮНЕСКО, член суддівських колегій в Україні, Туреччині, Болгарії, Естонії, Чехії, Греції, Чорногорії, Єгипті, представник Європейської фестивально-концертної Ліги в м. Київ,  заступник голови Товариства зв’язків з українцями за межами України «Україна Світ», Кавалер найвищої нагороди ордену «Нескорених») і Галина Гаценко (головний режисер Національної радіокомпанії України, доцент кафедри музичного мистецтва КНУКІМ, режисер ТС «Народна філармонія», доцент кафедри естардного вокалу Кук, заслужений працівник культури України, Кавалер ордену «Нескорених»). До участі в роботі журі також були запрошені  Микола Подрезан (громадський діяч, автор (режисер, постановник) багатьох конкурсів «Міс Україна на візку» та «Лицар України на візку»), Тетяна Протчева (майстриня вишивки, автор бренду GLOW ART (сяюче мистецтво), художник, дизайнер), Ольга Угнівенко (член Товариства зв’язків українців за межами України «Україна світ», член ТС «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», голова Бородянської організації ВТС «Конгрес літераторів України»).

Неймовірно талановиті голоси, захоплюючі танці, майстерне виконання творів на музичних інструментах, яскраві колоритні костюми та натхненні обличчя учасників захопили увагу журі та глядачів. Час пролетів миттєво. Після завершення виступів конкурсантів присутні познайомилися з унікальними роботами Тетяни Протчевої та специфікою її техніки вишивки, що світиться у темноті.

Урочисту церемонію нагородження відкрила своїми авторськими піснями Ольга Угнівенко (Гран- Прі фестиваль-конкурсу в номінації «професіонал») та ведуча фестиваль-конкурсу Марічка Тулінцева. Щасливі очі переможців сяяли, відзеркалюючи отримані кубки та медалі. Гран-Прі у різних номінаціях — заслужена шана таланту і невтомній праці, їх отримали Заслужений народний хор України «Будівельник» м. Київ, Народний художній колектив «Чорнобривці» смт Бородянка, Таміла Романченко смт. Бородянка, Катерина Червенко м. Київ та ін.

Фото сесія по завершенню дійства додала приємних емоцій усім учасникам. Дякуємо організаторам фестивалю за можливість популяризації української культури за межами України.

До нових зустрічей!!

 

Виставка Тетяни Раданович.0

Опубликовано 2.03.2021 в 09:09

З 25 ЛЮТОГО по 25 БЕРЕЗНЯ в Краєзнавчому музеї Бородянщини діятла виставка творчих робіт Тетяни РАДАНОВИЧ. Урочисте відкриття виставки відбулося 25.02.2021 р. Відео звіт свята додається. Всі бажаючі могли отримати естетичну насолоду від творчих робят майстрині.
 
 https://youtu.be/Tvs8Z2tnXxw
 

 

Щедрий вечір в Краєзнавчому музеї Бородянщини.0

Опубликовано 12.01.2021 в 18:27

Знайомство з щедрівками. 29.12.2020 в Краєзнавчий музей Бородянщини завітали учасники вокального ансамблю «Чорнобривці» (смт Бородянка) зі своїми керівниками-ентузіастами, талановитими майстрами своєї справи Вітою та Романом Романченками. Текст читає Ольга Угнівенко.

Презентація книги 24.12.20200

Опубликовано 25.12.2020 в 04:25

Сьогодні відбулась чудова подія : презентація нової книги Олексія Олексійовича Верховця «Дорога спасіння», члена Бородянської організації Всеукраїнської Творчої Спілки «Конгрес літераторів України», який проживає в смт Бородянка.
Його твори, що пронизані духовністю, добром та любов’ю, втілилися в п’ять книг та кілька альманахів. Підготовлено до друку збірка творів для дітей.
Приємна атмосфера душевного тепла панувала в залі на презентації. Після її завершення присутні відвідали Краєзнавчий музей Бородянщини, де цікаву екскурсію провела Т.М.Угнівенко.
Подробиці подаю у фотографіях.

Нова зачіска.0

Опубликовано 9.11.2020 в 19:49

Новий відео редактор опановано!!
Для Вас співаю свої «БІЛІ МЕРЕЖИВА».

Огурцы на балконе. Огірочки на балконі.0

Опубликовано 17.08.2020 в 20:23

Попробовала вырастить огурчики на балконе. Ооооочень вкусные выросли. Сняла небольшое видео о процессе ухода за растениями. В фильме звучит моя авторская песня «Акварель» в моем исполнении.

Колекція «Весілля» — ляльки ручної роботи Ольги Угнівенко.0

Опубликовано 12.08.2020 в 20:29

ВІДКРИТТЯ діарами «ВЕСІЛЛЯ» відбудеться 10 вересня 2020 року о 12.00 годині!!!!!!!
ЗАПРОШУЄМО!!!
Діарама «Весілля»

Ідея створення та втілення діарами належить автору Ользі Угнівенко. В основу ідеї покладена подія весілля на Київщині, куди молодята запросили гостей зі всієї України. Гості приїхали з 25 областей нашої країни, кожен з них вдягнутий в костюм, притаманний цій області. Окремі області представлені жіночим і чоловічим костюмом, деякі тільки одним (чи жіночим, чи чоловічим). Експозиція розкриває обряд весілля, де кожен персонаж має свою роль та характер.
Діарама озвучена авторськими піснями Ольги Угнівенко, які звучать у виконанні автора: «Ой, веселої заграйте», «Ой, бандуронько, золотоголоса», «Червоне тепло», «Рожеві мрії», «Люби і знай свій рідний край!».
Діарама «Весілля» включає :
— 39 ляльок ручної роботи в українських строях зразка кінця ХІХ початку ХХ ст.ст., виготовлених з полімерних глин, висота кожної – 23 см., оздоблених спеціальними фарбами, намистом з бісеру та кольоровими стрічками. Ляльки виготовлені відповідно до описів українських комплексів костюмів книги «Духовний скарб українського народу» авторів Тамари Угнівенко та Ольги Угнівенко, яка виборола Перше місце на Всеукраїнському конкурсі «Краща книга України-2012» в номінації «Моя країна»;
— 52 предмети (картина села, музичні інструменти, меблі, предмети вжитку, тварини, рослини, муляжі страв).
Меблева шафа, в якій розташована діарама спроектована О. Угнівенко спеціально для цієї експозиції.
Нині колекція експонується в Краєзнавчому музеї Бородянщини (смт Бородянка, Київська обл., вул. Паркова, 1А), тел. для екскурсій (04577)519-50.

Краєзнавчий музей Бородянщини, відео огляд.0

Опубликовано 4.08.2020 в 18:31