«Люби і знай свій рідний край».

Опубликовано 15.05.2017 в 23:07

Представляю Вам, шановні друзі, фото звіт про важливу подію у житті нашого району : відкриття Циклу заходів «Люби і знай свій рідний край», започаткований директором Краєзнавчого музею Бородянщини Т.М.Угнівенко та головою Бородянської районної організації «Конгрес літераторів України» О.Угнівенко.

Цикл проводиться за підтримки голови Бородянської районної державної адміністрації Янкового О.Г., голови Бородянської районної ради Єрка Г.М., депутата Київської обласної ради та керівника проекту «Я патріот Бородянщини» Єрко Г.Г. Також, голів сільських, селищних рад: Сахарука О.В. та Скиби М.Т., начальника відділу освіти адміністрації Кухар В.І., начальника відділу культури, національностей та релігій адміністрації Вишинської Н.В. та інших, за що ми дуже вдячні.

Зала ледь змогла вмістити понад 300 глядачів. На святі буди нагороджені учні шкіл району — учасники конкурсу «Кращий вірш про рідний край», педагоги та керівники установ.
Концертній програмі передувала екскурсія в Краєзнавчому музеї Бородянщини та виставка дитячих малюнків вихованців дитячих закладів освіти району. Своїми роботами діти висловили любов до рідного краю.

Першою в районі презентувала свою місцевість Клавдіївська ЗОШ І-ІІІ ст. ім.О.Рибалка. МОЛОДЦІ! Присутні в залі з цікавістю слухали змістовні дослідження учнів та педагогів Клавдіївщини, пересипане відео матеріалами, піснями та поезією.
Виступали, також, митці Бородянщини. В кінці програми естафету прийняли Бородянські, Майданівська та Новокорогодська школи, які презентуватимуть своюю малу Батьківщину в листопаді 2017 р. Гімн Бородянського району завершив програму.
Важаю, що свято відкрило нову сторінку творчої роботи всього населення нашого району. Об’єнаймо нашу працю у відродженні історичної спадщини Бородянського краю для духовного розвитку наступних поколінь!

Комментировать