Майбутнє України.

Опубликовано 26.02.2011 в 20:58

Сьогодні, як ніколи, потрібно подумати про нашу державу Україну, про її майбутнє. А це значить подумати треба про наших дітей, найголовніше – про їх виховання. Адже зріла особистість, яка сформувалася з дитячого сприйняття світу, в майбутньому буде будувати сім’ю, працювати в суспільстві з іншими людьми, впливаючи на розвиток економіки, керувати державою та, найголовніше, ростити своїх дітей, використовуючи свої душевні якості та звичаї, які виховали в ній її батьки, вчителі, суспільство та й сама держава.
Мало дати дитині знання з різних предметів, головне – це виховати її свідомість у почуттях Добра, Любові, Відповідальності. Адже в дорослому житті, обізнана, ерудована, вона буде застосовувати свої знання або на зло або на користь суспільства.
Сьогодні ми маємо проблеми з дитячою та дорослою злочинністю, проводимо незначні заходи по запобіганню цієї проблеми, Але це крапля в морі.
Держава повинна найвідповідальнішим чином підійти до розв’язання цієї проблеми та усунути її, бо невдовзі вона може зруйнувати саму державу.
Основні комерційні заходи, що проводяться в Україні направлені на розбещення дитячої свідомості. Замість спортивних залів, секцій, гуртків для розвитку духовності та дитячих талантів відркиваються все нові ресторани, розважальні клуби, де головна увага відвідувачів акцентується на так звану сексуальність, зверніть увагу не на Розум, Людяність, Душевність, Професійність.
По телебаченню 24 години на добу транслюються передачі та фільми жахів і сексу. На всіх каналах як не вбивають, то займаються сексом, або з насолодою розказують про це. Навіть невинні, начеб-то телесеріали розважального характеру пропагують тільки секс та їжу. Новини перетворилися на серіал «Реальні жахи суспільства». Дожилися вже до того, що найпозитивнішою телепередачею стала реклама.
На розважальних телешоу, в основному, пропагується образ повії, увагу глядачів зосереджують на сексуальних рухах оголених тіл, а не на якості співу чи глибині змісту пісень, таким чином перетворюючи глядацьку залу на залу стриптизклубу. Рекламуючи нові сучасні «пусті» за змістом пісні привчають нашу молодь до бездумного та бездуховного сприйняття життя. Підбирається тематика пісень, в основному зрадливої любові, душевних мук та ще й перевага надається англомовним пісням — на який патріотизм в такому разі ми можемо розраховувати, особливо молоді, рекламуючи на всю країну, що найкраще – це зарубіж. А де ж пропаганда української скарбниці пісень, адже український народ — один з найпісенніших у світі і має багатющу пісенну спадщину.
А дитячий розум сприймає таку поведінку людей як норму життя, згодом удосконалюючи цю норму прогресом і своїм талантом. І поширюється така суспільна поведінка як снігова куля.
Особливу роль, я би сказала ОСНОВНУ РОЛЬ, в житті та розвитку держави відіграє школа. Весь свій свідомий, продуктивний час дитина перебуває в школі. Всім відомо: як з ранку налаштувався – так весь день і провів. Якщо доросла людина свідомо може вплинути на розвиток подій свого трудового дня та дозвілля, то дитина, ще не вміє керувати своїми емоціями. І тому величезне значення має вплив на її свідомість слова вчителя, і держава, як зацікавлена сторона, має цим скористатись для виховання у школярів почуттів Добра, Любові, Порядності, Патріотизму, Професійності, Людяності.
На жаль, вчителі забули, що таке виховна година, а діти про таку годину й не знають. Викладання предметів зводиться до того, щоб прорекламувати вчителю свої здібності по наданню приватних уроків. Ми говоримо «не має коштів» доплачувати за додаткові виховні заходи та години, але, згодом, мусимо знаходити кошти для утримання величезного штату міліції та тюрем для неповнолітніх.
Не потрібні кошти для того, щоб КОЖЕН урок (звертаю увагу не день, а урок) в школі починався з п’яти хвилин позитивних виховних речень, як говорить народна мудрість — «Вода – камінь точить». Впевнена, що через місяць п’ята частина учнів змінить своє ставлення до навколишнього середовища, через півроку – третина, а через два роки ми отримаємо значно кращі показники суспільного співіснування в країні. А через 20 років, коли ці діти почнуть керувати державою, ми будем приємно здивовані толерантністю, дипломатичністю, компромісністю у вирішенні питань не тільки у Парламенті, а й на всіх ділянках роботи. направлених на розвиток і зміцнення нашої держави.
Особливу увагу хочу зосередити на вихованні дівчат. Як відомо свідомість жінок дуже гнучка, тому найкраще піддається зовнішньому впливу. Саме дівчата, маніпулюючи свідомістю хлопців, впливають на їх суспільну поведінку. Впершу чергу у дівчат треба виховувати здорове суперництво між собою, без злоби та ненависті, направлене на розвиток особистості, тоді й привабливий вигляд дівчини буде світитися добром, любов’ю та красою, бо краса – це високодуховні та гармонійні думки. А хлопець, якому вона подобається, не буде вбивати суперника, в прямому значенні цього слова, а намагатиметься удосконалити себе, щоб відповідати рівню дівчини.
І особливу роль в цій ситуації повинні відіграти жінки-вчителі (тим паче, що їх у школах переважна більшість), ствоїм прикладом, повагою до дітей, до своєї справи, до держави. Краще скоротити кількість предметів у школі за браком кількості вчителів вчителів, звільнених від роботи через недоброякісне викладання предметів, чим отримати обурене, нетерпиме один до одного дитяче покоління.
Особлива увага держави повинна бути зосереджена на щоденному вихованні у молоді любові до сім’ї, поваги до старших, до своїх однокласників, до сторонньої людини, виховання почуття доброзичливості, що загалом досягне вихованню головного – ЛЮБОВІ ДО ЛЮДЕЙ.
Відоме прислів’я – «як гукнеться – так і відгукнеться» — діє в усіх напрямках суспільного життя, а для майбутнього держави воно повинно стати лейтмотивом всіх дій по відношенню до підростаючого покоління. Вкласти держава має Любов до дитини, то й отримає у відповідь Патріота Батьківщини в повному розумінні цього слова.
Всім відомі наукові докази про стуктурованість води і те, що людина – це 80% води, то ж яку структуру дитячої свідомості ми формуємо в державі, транслюючи по каналам телебачення, інформуючи по ЗМІ (навіть спілкуючись один з одним) негатив, вбивства, роздратування, розбрат, звинувачення?
Відомо, що найблагодатніша, найгармонійніша структура води – це структура сполучення емоцій, або слів Любов і Подяка. Розвиток, розквіт і відтворення відбувається саме завдяки дії таких гармонійних енергій. Тож і звучати, і друкуватися по всіх телеканалах і в ЗМІ повинні слова та емоції Любові і Подяки.
Висновок напрошується один:
Для самого існування України як держави необхідно ТЕРМІНОВО (кожен день зволікання нас від цього відділяє) на рівні держави створити умови для оздоровлення поведінки особин суспільства, особливо дитячого населення.
Тоді можна буде говорити про майбутнє України.
24.02.2011

Комментировать